Strona główna

Zapi.pl to nowoczesny sklep oferujący szeroką gamę produktów papeterii ślubnej. Nasz asortyment podzielony jest na poszczególne kategorię, dzięki czemu każda osoba szybko i bez problemu znajdzie poszukiwany produkt. Na naszej stronie znajduje się również bardzo funkcjonalna wyszukiwarka, która ułatwia szybkie odnalezienie pożądanego przedmiotu.

Nasza miła i profesjonalna obsługa klienta jest cały czas do Państwa dyspozycji. Dzięki czemu w każdej sytuacji można liczyć na naszą pomoc i fachowe doradztwo. Duże doświadczenie nabyte przez lata współpracy z dużymi hurtowniami daje nam możliwość zaoferowania bardzo konkurencyjnych cen. A szeroka kadra zapewnia szybką i sprawną realizacje każdego projektu.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, zapewniamy darmowy transport na terenie całego kraju. Nasz portal korzysta także z najnowszych zabezpieczeń, dzięki czemu wszystkie transakcje są całkowicie bezpieczne.

Korzystając z naszego portalu zakupowego mają Państwo dostęp do wielu ciekawych promocji i rabatów. Wszystkie nasze produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości, dbając o wysokie standardy dajemy również możliwość zamówienia darmowych próbek.

baner darmowe próbki