Opinie o sklepie

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych opinii o naszym sklepie. Z przyjemnością możemy się pochwalić wieloma pozytywnymi recenzjami o naszej firmie. Zachęcamy wszystkich do wystawienia komentarza.

 

uśmiechnięta kobietaZapi.pl to sklep godny zaufania, bardzo bogata oferta na sklepie oraz niskie ceny w porównaniu do konkurencji sprawiły, że wybrałam właśnie ich.  Innym powodem była również darmowa przesyłka, jestem w pełni zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić innym.

Szukając zaproszeń ślubnych zależało mi na wysokiej jakości i możliwości dodania czegoś od siebie. Firma zapi.pl spełniła moje oczekiwania w 100% wszystkie moje życzenia co do projektu. Każdą zmianę nanosili błyskawicznie, pełen profesjonalizm!

Każdy kto szuka porządnej i solidnej firmy powinien odwiedzić stronę zapi.pl Kupowałam tam najróżniejsze akcesoria i dekoracje ślubne, wszystko otrzymałam starannie zapakowane już następnego dnia po wpłacie pieniędzy, co można oczekiwać więcej?

Długo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniej papeterii ślubnej. Decydując się na firmę zapi.pl kierowałam się dobrymi opiniami oraz pięknymi zdjęciami ich prac. Odbierając przesyłkę byłam bardzo zaskoczona, produkty były jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach!