Papeteria ślubna i dekoracje wykorzystujące motyw serca

Jednym z najbardziej znanych i charakterystycznych motywów, jakie wykorzystywane są na ślubach i weselach jest serce. To symbol miłości, którego nie trzeba nikomu przedstawiać, czy objaśniać, bardzo dobrze zrozumiały w naszej kulturze. Za pomocą elementów wykorzystujących ten właśnie motyw można pięknie udekorować weselną salę, czy stworzyć niezapomniany i niepowtarzalny klimat. Zobaczcie sami na papeterię i najpopularniejsze dekoracje, które upiększyć mogą wasza uroczystość.

Papeteria ślubna

Piękne zaproszenie ślubne z motywem serca to podstawa. Myśląc o stworzeniu dekoracji weselnej z sercem w roli głównej, rozpocznijcie swoje poszukiwania od odpowiedniej papeterii, np. takiej jak na zdjęciu. Obok zaproszeń możecie wykorzystać również winietki, karty menu, podziękowania, itp. Taka papeteria pięknie ozdobi stoły weselne, a jednocześnie idealnie wkomponuje się w motyw przewodni ślubu.

Pudełko na słodycze w kształcie serca

pudelko-na-slodycze-dla-gosci-weselnych-ps-04

Chcecie odpowiednio zaakcentować wybrany motyw przewodni? Na zakończenie przyjęcia weselnego wręczcie swoim gościom pudełko ze słodyczami. Oczywiście w odpowiednim kształcie. Pudełko w kształcie serca to naturalny wybór w tym przypadku, wybierzcie tylko odpowiedni. i model i kolor i sprawcie przyjemność swoim gościom.

Dekoracje sali weselnej

Przygotowanie sali weselnej wymaga dodania odpowiednich dekoracji. Wybierając motyw serca, aż prosi się o to, by znalazły się tu dekoracje w takim właśnie kształcie, czy też te posiadające takie „sercowe” ozdoby. Idealne do tego celu są ozdoby, które powiesić można na ścianach, czy też balony – niezastąpione ozdoby każdego wesela.

bialy-balon-na-hel-z-sercem-i-nadrukiem

Księga gości

ekologiczna-ksiega-gosci-ze-zlotym-sercem

Dopełniając ślubną papeterię, wybierzcie księgę gości z motywem serca. Będzie to dla was piękna pamiątka z wesela, która pozwoli zachować w pamięci piękne chwile i emocje, jakie towarzyszyły wam i waszym bliskim podczas tej wyjątkowej uroczystości.

Pudełko na telegram

I jeszcze jedna ciekawa dekoracja. Tym razem jest nią pudełko na telegramy, które przyozdobione zostało pięknym sercem. To nie tylko ładna dekoracja, ale i sposób na ułatwienie życia parze młodej i drużbom. Możecie wykorzystać pudełko do zebrania telegramów oraz kartek z życzeniami ślubnymi i trzymać je w jednym miejscu. Nie tylko będzie wyglądać to schludnie, ale i będzie pełnić swoje praktyczne funkcje.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Papeteria ślubna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *